Váš nákupní košík je prázdný.
Zpět na blog

Bydlení zakrslých králíčků

Bydlení zakrslých králíčků

Na začátku bylo vysvědčení našeho syna - tento příběh znáte určitě všichni :-) Tedy můžeme přeskočit detaily a máme tu výsledek - dva neskutečně roztomilí králíčci. Ve zverimexu jsme nakoupili dle prodejců nezbytnou a nejlepší výbavu, nechali u pokladny řádný obnos peněz a vezli tu velkou radost domu. 

Po čase péče jsme všichni shledávali v naší výbavě stále více nedostatků. Já - jako architekt, se stále nesmířila s nevzhlednou ubikací, syn s náročností akce při obsluze, kdy každé krmení, každé dávkování sena znamenalo luxování okolí a samotní králíčci se nesmířili s nedostatkem prostoru ( byť jsme koupili největší možnou klec ).

Začali jsme intenzivně hledat jiné možnosti ubytovaní a se zklamáním zjistili,  že žádný produkt na trhu neumí vyřešit všechna naše úskalí. Takže jsme zahájili nový proces hledání, tentokrát informací, ohledně skutečně komfortního života zakrslých ( v té době bych naše králíky už za zakrslé neoznačovala :-)) králíčků. Zjistili jsme obrovské rozpory mezi obydlími pro králíky na thu dostupnými a tím, co opravdu potřebují. 

Vymysleli jsme vlastní produkt - venkovní bydlení na zahradu nebo balkon bytu, který má vše! 

Prostor pro své obyvatele - králíček se může libovolně natáhnout na jakémkoliv místě, proběhnout i poskočit. Domek je zateplený a snadno čistitelný, pro denní obsluhu komfortně přístupný. Všechny potřeby jsou uložené v místě. Takto fungují všechny aspekty v dokonalé symbióze. Dovolte si čerpat z našich zkušeností a pořiďte bez obav svým dětem zakrslé králíčky, bydlení pro ně nabízíme opravdu dokonalé.