Váš nákupní košík je prázdný.
Zpět na blog

Co je křečkárium

Co je křečkárium

Křečkárium je box pro drobné hlodavce ( myšky a křečky ), který lze jednoduše vložit do knihovny :-)

Na počátku myšlenky byl nápad a vlastně potřeba udělat z akvária nebo klece pro křečky pěkný produkt, který Vám nehyzdí pokoj. Klec je pro hlodavce lepší, protože v ní dobře cirkuluje vzduch, ale padá z ní nepořádek. To z akvária nic nepadá, ale zase nenabízí přátelské prostředí pro zvířátka. Výměna vzduchu je nulová a tak často obyvatelé z akvárií trpí respiračními potíži. Spojili jsem oboje dohromady. Máme průhledný plastový box, který bohatou perforací nabízí dostatečnou výměnu vzduchu, nepadá z něj nepořádek a navíc díky víku a kreativním dřívkům, umožňuje maximální pohybové vyžití pro své malé obyvatele. Křečkárium jsme dlouho vyvíjeli pod dohledem odborných chovatelů a veterinářů, výsledkem je prostředí pohodlné, zdravotně nezávadné a zábavné.

Křečíci se nejen rádi zahrabují, což jim umožníte díky podestýlce, ale také velice rádi všude lezou. Polohu dřívek můžete měnit dle libosti a křečíkům tvořit obměny obydlí a sobě dekorativní prvek. 

Naše jízda ale nekončí, pokračujeme dále. Zařízený box je sám o sobě designovou záležitostí.

Ale přesto ho nechcete jen tak položit na polici, nemáte pro něj místo na stole, nebo komodě? Tak šup s ním do knihovny! Knihovna Criceta byla navržena přímo pro tyto účely. Má segment s bezpečnostní zarážkou pro křečkárium a doplňkové segmenty, jako otevřený úložný prostor. Segmenty můžete kombinovat jak je libo a Váš výtvor můžete s pýchou umístit do jakékoliv místnosti: do obývacího pokoje, do pracovny, kanceláře, školky, čekárny .... všude vzbudí