Váš nákupní košík je prázdný.

Křečkárium CRICETA

Kód: criceta
3 600,00 Kč
CRICETA designový plastový box pro drobné hlodavce.
+ -

Designové křečkárium CRICETA

CRICETA Designový box pro hlodavce byl vytvořen pro všechny, kteří chtějí, aby funkční produkty měly vysokou estetickou hodnotu. Lahodí oku, ale hlavně je naprosto komfortním obydlím pro křečky všech druhů =  proto se liší od své konkurence = umí spojit tyto dva aspekty v jeden výrobek.

Box je vyroben z 5 mm silného ekologicky a zdravotně nezávadného plastu. Precizně vytvořené otvory po celé ploše čelní i zadní stěny a horního víka umožňují cirkulaci vzduchu. Zároveň otvory slouží pro zasunutí dřevěných tyček, kterými vytváříte vnitřní uspořádání přesně podle své chuti. Křečíci se na nich opravdu rádi vyřádí ( ověřeno dlouhým testováním a pozorováním)  a za Vaši kreativní činnost budou vděční :-)

 

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na tel. čísle 777 981 084.

Pozáruční servis zde

*
*
*

Křečkárium Criceta | MagniAnimi.cz

Křečkárium Criceta | MagniAnimi.cz

Křečkárium Criceta | MagniAnimi.cz

Jsme Magni Animi

S láskou k řemeslu vyrábíme v rodinné dílně designové zateplené kurníky, králíkárny a psí boudy v nejvyšší možné kvalitě s důrazem na funkčnost a estetiku. Díky použitým materiálům vám budou výrobky Magni Animi sloužit mnoho let.

O nás

Kurník Magni Animi

Co říkají naši zákazníci

„Slepice jsme chtěli z mnoha důvodů, ale otáleli jsme s pořízením, protože manžel nebyl schopný vymyslet ideální kurník a na trhu dostupné kurníky nás neoslovily. Po dvou letech takových „úvah“ jsem narazila na firmu Magni Animi a bylo rozhodnuto. Nyní máme kurník druhou sezonu a jsme spokojeni, stále naplňuje naše požadavky bez zklamání. Je krásný a bytelný, perfektně snadno a rychle se čistí, automatické dveře fungují bez naší asistence a výběr vajec je moc příjemně vymyšlený. Dokonce jsme bohužel zažili návštěvu čmelíků, kdy jsme si přivezli novou začmelenou slípku a mohu opět jen chválit - materiály kurníku nedovolili parazitům nikam zahnízdit, snadno jsme vyčistili a byl klid. I komunikace v Magni Animi probíhala na jedničku, velká spokojenost, jen doporučuji! “

Zuzana Časarová, Liberec