Váš nákupní košík je prázdný.
Obrázek pro kategorii Kurníky

Kurníky

Věříme, že slepice může být na krásné zahradě i u moderního domu. Vyrábíme kurníky estetické a praktické, užité prémiové materiály a precizní zpracování vás nezklame. Naše kurníky jsou zateplené, nehostinné vůči parazitům, snadné na údržbu, odolné a bytelné, s automatickým ovládáním vchodu pro slepice.

Kurník UNUS

Unus je základní model našich kurníků. Vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
34 500,00 Kč

Kurník DUO

DUO nejoblíbenější model našich kurníků s komfortní obsluhou. Je vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
36 700,00 Kč

Kurník DUO IMO

DUO IMO oblíbený model našich kurníků s komfortní obsluhou pro chovatele preferující robustní vzhled. Je vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
38 700,00 Kč

Kurník TRIBUS

Tribus je elegantní model s krytím vchodu pro slepice. Vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
41 200,00 Kč

Kurník QUARTUS IMO

QUARTUS IMO je TOP model našich kurníků s komfortní obsluhou pro chovatele preferující robustní vzhled. Vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
48 000,00 Kč

Kurník QUINTUS

QUINTUS je kurník s malou voliérou. Vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
55 650,00 Kč

Kurník SEXTUS

SEXTUS je kurník s malou voliérou. Vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
74 700,00 Kč