Váš nákupní košík je prázdný.

O nás

Jsme manželé, kteří milují zvířata, design, precizní práci, komfortní životní styl, přírodu a volný čas. Naše výrobky kloubí všechny naše vášně. Nabízíme typové kurníky, boudy a králíkárny. Všechny produkty při návrhu konzultujeme s odborníky z řad chovatelů a veterinářů. Všechny naše produkty dlouhodobě používáme a dle přání a potřeb našich zvířat zdokonalujeme.

Jsme zapálení do vyvracení předsudků, že kurník nenajde v hektické době na pěstěné zahradě moderního domu místo. Vidíme společně s vámi, že přichází doba, kdy hodně z vás uvažuje o pořízeníslepic, ať je důvodem zdražování nebo nedostatek potravin, kontrola kvality vajec, pocit soběstačnosti, eliminace domácího bioodpadu nebo uklidňujícípohled na legrační zvířata při odpolední siestě :-)

Před lety jsme byli na stejné startovní čáře, rozhodli jsme se rozšířit rodinu o malé dinosaury. Provedli jsme důkladný průzkum trhu a pochopili, že k uspokojení našich potřeb musíme kurník pro naše slepice vyrobit. Při užívání jsme odhalili slabá místa, opravili, upravili, zdokonalili a nyní vám hrdě nabízíme perfektně fungující výrobky.