Váš nákupní košík je prázdný.
Zpět na blog

Obsluha kurníku bez starostí

Obsluha kurníku bez starostí

Automatické dveře ke kurníku - záležitost, která každému chovateli slepiček usnadní život. Ráno nemusíte brzy vstávat a večer nemusíte pospíchat domů. Automatické ovládání za vás práci klíčníka převezme.

Zejména když člověk stárne nebo přijde nemoc je velmi pohodlné nemuset chodit ve sněhu, dešti nebo silném větru vypouštět a zavírat holky do kurníku. Naši zákazníci na automatickém otevírání dveří oceňují ochranu slepiček před škodnou a možnost bez většího stresu odjet na víkend nebo i kratší dovolenou pryč z domova.

Systém automatického otevírání se dá pořídit buď na baterie, solární panel, případně na elektřinu. Dvířka fungují na světelné čidlo či časovač a slepičkám kurník otevřou a zavřou ve vámi zvoleném čase.

Pro všechny naše kurníky používáme ovladač na baterie (máme vyzkoušeno, že baterie stačí vyměnit až po cca 2 letech), umístěný uvnitř kurníku. Dvířka z plexiskla se automaticky zavírají/otevírají podle slunečního svitu, a dokonale tak ladí s přirozenými cykly slepiček. 

Každá slípka - ať nová či stará - se velice snadno a rychle sžije s automatickým ovládáním dvířek. Kurníky Magni Animi jsou nejenom dokonale funkční, zateplené, mechanicky odolné se snadnou údržbou, ale zároveň luxusně vypadají.

Nyní vám k pořízení slepiček a domácích vajíček už žádná překážka nestojí :)