Váš nákupní košík je prázdný.

Pozáruční servis

Kód: pozarucni-servis
600,00 Kč
Pozáruční servis 600 Kč / hod + cestovné. Pro konzultaci k užívaní prosím volejte 606 755 863. Cenu cestovného zjistíte kliknutím na Kalkulaci dopravy níže.

Pro konzultaci k užívaní prosím volejte 606 755 863.

Pozáruční servis 600 Kč / hod + cestovné.

Cenu cestovného zjistíte kliknutím na Kalkulaci dopravy výše. 

 

*
*
*

Jsme Magni Animi

S láskou k řemeslu vyrábíme v rodinné dílně designové zateplené kurníky, králíkárny a psí boudy v nejvyšší možné kvalitě s důrazem na funkčnost a estetiku. Díky použitým materiálům vám budou výrobky Magni Animi sloužit mnoho let.

O nás

Kurník Magni Animi

Co říkají naši zákazníci

„Slepice jsme chtěli z mnoha důvodů, ale otáleli jsme s pořízením, protože manžel nebyl schopný vymyslet ideální kurník a na trhu dostupné kurníky nás neoslovily. Po dvou letech takových „úvah“ jsem narazila na firmu Magni Animi a bylo rozhodnuto. Nyní máme kurník druhou sezonu a jsme spokojeni, stále naplňuje naše požadavky bez zklamání. Je krásný a bytelný, perfektně snadno a rychle se čistí, automatické dveře fungují bez naší asistence a výběr vajec je moc příjemně vymyšlený. Dokonce jsme bohužel zažili návštěvu čmelíků, kdy jsme si přivezli novou začmelenou slípku a mohu opět jen chválit - materiály kurníku nedovolili parazitům nikam zahnízdit, snadno jsme vyčistili a byl klid. I komunikace v Magni Animi probíhala na jedničku, velká spokojenost, jen doporučuji! “

Zuzana Časarová, Liberec