Váš nákupní košík je prázdný.

Voliéra Maior 3x4

Kód: voliera-maior-3x4
28 800,00 Kč
Jsme nadšení, když mají slepičky volný pohyb, ale víme, že někdy jsou situace, které omezení vyžadují. Voliéry vyrábíme precizně na míru pro naše kurníky. Když už musí být klec na pozemku, tak ať lahodí oku :-) Nabízíme 4 typové velikosti pro kurníky Duo, Duo Imo a Quartus, další dle individuální poptávky. Jedná se o novinku v naší nabídce, fotogalerii voliér budeme postupně doplňovat.
+ -

Voliéra Maior 3x4

Větší model velikosti půdorysu 3x4m. Ve stěně voliéry je otvor pro komfortní obsluhu kurníku bez nutnosti vstupovat dovnitř voliéry
 
Celohliníková voliéra se základnou 3m x 4m a výškou v nejvyšším bodě 2,1m, lehká a stabilní, precizně zpracovaná a bytelná. Jednotlivé dílce z hliníkových profilů 20x20 mm jsou potaženy ocelovým pletivem o rozměrech oka 2x2 cm, síla drátu 2m. Jedná se o větší rozměr voliéry,  přesto slepičky v ideálním případě ocení pohyb i mimo voliéru.
Voliéra je vymyšlena jako intuitivní skládačka, dodáváme ji s podrobným návodem ke složení, které není obtížné. V případě zájmu lze objednat složení na místě od Magni Animi. 
Voliéra má od strany kurníku vstupní dveře dovnitř, stejně tak výřez kopírující tvar sklonu střechy kurníku pro perfektní komfortní obsluhu kurníku, aniž by se muselo vstupovat dovnitř voliéry.

 

 

*
*
*
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Kurník DUO

DUO nejoblíbenější model našich kurníků s komfortní obsluhou. Je vhodný pro dvě až deset slepic, zateplený, vyrobený z prémiových materiálů, jednoduše obslužný, omyvatelný, s automatickým ovladačem dvířek pro slepice.
36 700,00 Kč

Jsme Magni Animi

S láskou k řemeslu vyrábíme v rodinné dílně designové zateplené kurníky, králíkárny a psí boudy v nejvyšší možné kvalitě s důrazem na funkčnost a estetiku. Díky použitým materiálům vám budou výrobky Magni Animi sloužit mnoho let.

O nás

Kurník Magni Animi

Co říkají naši zákazníci

„Slepice jsme chtěli z mnoha důvodů, ale otáleli jsme s pořízením, protože manžel nebyl schopný vymyslet ideální kurník a na trhu dostupné kurníky nás neoslovily. Po dvou letech takových „úvah“ jsem narazila na firmu Magni Animi a bylo rozhodnuto. Nyní máme kurník druhou sezonu a jsme spokojeni, stále naplňuje naše požadavky bez zklamání. Je krásný a bytelný, perfektně snadno a rychle se čistí, automatické dveře fungují bez naší asistence a výběr vajec je moc příjemně vymyšlený. Dokonce jsme bohužel zažili návštěvu čmelíků, kdy jsme si přivezli novou začmelenou slípku a mohu opět jen chválit - materiály kurníku nedovolili parazitům nikam zahnízdit, snadno jsme vyčistili a byl klid. I komunikace v Magni Animi probíhala na jedničku, velká spokojenost, jen doporučuji! “

Zuzana Časarová, Liberec